parswood
08 اسفند 1401 - 14:59

بازاریابی صنایع دستی خراسان جنوبی در دستور کار قرار دارد

بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: بازاریابی صنایع دستی استان در دستور کار قرار دارد تا بخشی از دغدغه صنعتگران این حوزه رفع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد قناعت ظهر دوشنبه در حاشیه مستند «سرزمین من» با محوریت شهرستان سرایان، در گفت و گو با رسانه‌ها بیان کرد: در زمینه بازاریابی محصولات صنایع دستی هدف‌گذاری کرده‌ایم و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان محوریت این کار را برعهده دارند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های معدنی، کشاورزی و گردشگری خراسان جنوبی بیان کرد: این استان ظرفیت‌های بی نظیری در زمینه جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی دارد که باید بیش از گذشته از این پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

قناعت با بیان اینکه به دنبال آن هستیم که شرکت‌های تعاونی استان را تجمیع کنیم، اظهار کرد: در زمینه بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی هم باید از حالت سنتی خارج شده و به روز شویم که این موضوع در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قرار دارد.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در گذشته به خراسان جنوبی بی‌توجهی شده اما در دولت سیزدهم زمینه برای کار و فعالیت فراهم شده و تلاش ما هم شکوفایی ظرفیت‌های مختلف استان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1061102