parswood
12 بهمن 1401 - 20:23

بازدید رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی از مناطق زلزله زده

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ظهر روز چهارشنبه 12بهمن ماه به همراه محبوبی بازرس کل استان و مسولین قضایی شهرستان خوی از مناطق زلزله زده و کمپهای خدمت رسان خوی و فیرورق بازدید و از روند خدمت رسانی و توزیع اقلام گرمایشی و مواد غذایی و چادر اطلاع حاصل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ظهر روز چهارشنبه 12بهمن ماه به همراه محبوبی بازرس کل استان و مسولین قضایی شهرستان خوی از مناطق زلزله زده و کمپهای خدمت رسان خوی و فیرورق بازدید و از روند خدمت رسانی و توزیع اقلام گرمایشی و مواد غذایی و چادر اطلاع حاصل کرد.

عتباتی در این بازدید با تعدادی از مردم دیدار و گفتگو و از مشکلات و نیازمندیهای آنها آگاه گردید و در همان حین با مسولین بنیاد مسکن، شهرداری، هلال احمر و نیروهای امداد رسان تماس برقرار و تسریع در خدمات رسانی توسط افراد مسول را خواستار شد.

عتباتی با تاکید بر انجام ارزیابی خسارت‌های وارده حضور ارزیابان بنیاد مسکن سایر استان‌ها را هم در راستای تسریع ارزیابی ها خواستار شد.

رئیس کل دادگستری استان نظارت بر توزیع صحیح و منصفانه و عادلانه اقلام را در بین همه مردم به تناسب خسارت‌های وارده به خانوارها مورد تاکید قرار داد و از مسولین حوزه های قضائی خوی و فیرورق نظارت میدانی به تمام امور زلزله زدگان را خواستار شد.

عتباتی در ادامه به هلال احمر شهرستان خوی مراجعه و از روند امداد رسانی و خدمات دهی به مردم بازدید و در جریان امور قرار گرفت و با تعدادی از مراجعین به درب هلال احمر صحبت و نیازمندیهای آنان و علت مراجعه را جویا شد و سپس با کادر اداری هلال احمر و رئیس هلال احمر استان که در محل حضور داشت دیدار و گفتگو و در نشست مشترکی به بررسی وضعیت خدمت رسانی پرداخت.

شایان ذکر است بیشترین درخواست مردم تحویل چادر بود که عتباتی دستور داد با رعایت شرایط زلزله دیدگان و تناسب خسارات و نظارت دادستانی توزیع چادر به نحو شایسته مدیریت شود.

پایان پیام

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013710